ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت


خلاصه کتاب

«معاد» از اركان و اصول دين اسلام است، چرا كه بدون آن هيچ برنامة هيچ برنامة اخلاقي و علمي سامان نمي يابد و هيچ انساني راه حق و عدالت و تقوا را نمي سپارد. اعتقاد به معاد يعني ايمان به دادگاه عدل الهي، جايي كه هيچ عمل كوچك و بزرگي فراموش نمي شود. خود گواه و شاهد خويش خواهيم بود و جزء جزء بدن ما بر اعمالي كه انجام داده ايم گواهي خواهند داد. نه جاي انكار است، و نه راهي به سوي بازگشت و جبران وجود دارد، نه توان مجازات الهي است، و نه راه گريز. نويسنده كوشيده است براي متنوع و هم چنين ساده و روان بودن مطلب، آن را به زبان روز ارائه دهد تا قابل فهم براي عموم بوده باشد. اين مجموعه در چند عنوان به تشريح مطالب فوق پرداخته است كه عبارتند از: دور نمايي از عالم پس از مرگ، ريشه هاي معاد در اعماق فطرت، چهرة رستاخيز دركتب آسماني، دلايل عقلي معاد، معاد جسماني و روحاني، گواهان رستاخيز و حساب وكتاب و ميزان، بهشت و جهنم، علائم و نشانه هاي رستاخيز.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه