ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت


خلاصه کتاب

عطريات، روح گل ها و شكوفه ها هستند. استشمام رايحه ي آن ها، ما را به دنياي زيبايي و لطافت و خاطرات خوب گذشته مي برد. عطريات، آرامش بخش، محرك كارآيي، فزاينده ي هوشياري و انرژي زا هستند و نظر و پندار و حال و حوصله ي ما را افزايش مي دهند. همان گونه كه گل ها و شكوفه ها نقش از جمال خداوند جميل دارند، عطريات ناب، جزيي از رايحه ي بي مثال حضور حضرت حق را با خود به ارمغان مي آورند. در كتابي كه انتخاب كرده ايد، علاوه بر تاريخچه ي نسبتا جامعي از صنعت عطريات و كاربرد آن ها در ميان جوامع مختلف دنيا، انواع معروف عطريات صد سال اخير، عناوين و تركيبات خانواده هاي قديمي و جديد عطريات و نشان هاي سه گانه ي آن ها، سابقه ي مصرف عطريات در اسلام، عطريات بدون الكل و خواص روغن هاي اساسي به تفصيل شرح داده شده است تا هنگام خريد به نحو بهتري از محتويات يك شيشه عطر، ادكلن و ... مطلع شويد. ضمنا آداب كاربردي بين المللي عطريات نيز در 45 مورد آورده شده است تا بدانيد چگونه بهترين عطريات را انتخاب، نگهداري و مصرف نماييد.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه