ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت


خلاصه کتاب

در طول تاريخ تقريبا تمامي شعرا ابياتي را با استفاده از توليدات صنعتي و چوبي و آهن آلات و فلزات رنگين و معدني و ابزار و عمليات صنعتي سروده اند. مولف كتاب صنعت عاشقي استاد محمد علي عزيزي بر اين باور است كه با زبان صنعت و شعر مي توان عاشقي را، عرفان را، ايمان را، عشق را، حاكميت خدا و توحيد را و همه موهبت هاي الهي را پيگيري كرد و فهميد آهن روحيه مقاومت و ايستادگي و استحكام را مي رساند. صنعت عكاسي و تصويربرداري ثبت اعمال براي روز جزا را مي رساند صنعت آهنگري و فلزكاري كار در كارگاه هاي مختلف فلزات كوشش و تلاش براي رسيدن به خرم مناسب ايماني قوي و حركت به سوي خدا را بدنبال دارد. صنعت عاشقي و شهر دل صنايع و لطايف مختلف و اظهار دوستي هاي مردي را به همراه خواهد داشت و حكايت از توجه و به ياد خدا بودن حضور الله را ديدن و ايمان به روز محشر و قيامت را دارد.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه