ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت

شیعه پاسخ می گوید (تحقیقی در مورد 10 مساله مهم مورد بحث میان پیروان اهلبیت علیهم السلام و اهل سنت)

چاپخانه: سلیمانزاده مولف (سراینده): آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی

خلاصه کتاب

سال ها چندي است كه همه جا سخن از وحد مسلمين بر سر زبان هاست، و هر روز اخبار تشكيل هفتة وحدت، كنگرة وحدت، شعر وحدت، همساية وحدت و .... به گوش مي رسد. اين گام ها اگر چه برخي پيامدهاي سياسي و اجتماعي را در پي داشته و دشمنان اسلام را به وحشت انداخته، ولي هنوز نتوانسته وحدت لازم و مورد نياز را به دست بياورد. علت آن را در چند امر مي توان بررسي كرد: الف ـ اين كارها سطحي بوده و نتوانسته جهان اسلام و حتي افكار آن را در مسير واحد بسيج كند. ب ـ طرح هاي وسيعي در اختلاف افكني و نفاق تدارك ديده مي شود. ج ـ كوتاه فكري برخي سران كشورهاي اسلامي و دنباله روي از منافع موقت و گذرا. اين مجموع در مورد اهم موضوعات مورد اختلاف ذيل: قرآن و مصونيت از تحريف، تقيّه در كتاب و سنت، عدالت صحابه، احترام به قبور بزرگان، نكاح موقت، سجده بر زمين، جمع ميان دو نماز، مسح پاها در وضو، بودن بسم الله جزء سوره و توسلي به اولياء الله بحث مي كند.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه