ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت

سیره اخلاقی و تربیتی معصومین علیهم السلام

چاپخانه: زلال کوثر مولف (سراینده): احسانی سید محمد1

خلاصه کتاب

جامعة المصطفي العالميه نهادي حوزي است كه تعليم و تربيت فراگيران غير ايراني را در حوزه علوم اسلامي برعهده دارد. اين مركز در پرتو معارف اهل بيت عليهم السلام و به بركت انقلاب شكوهمند اسلامي، به منظور تحول در نظام آموزشي، با بهره گيري از گروه هاي علمي، آموزشي و پژوهشي و نيز سازماندهي متون درسي و با نگاهي ويژه به اقتضائات خاص منطقه اي و بين المللي اين نهاد، تدوين متون درسي متناسب براي نظام آموزشي را از مأموريت هاي ويژه پژوهشگاه بين المللي المصطفي صلي الله عليه و آله قرار داد. كتاب حاضر با عنوان سيره اخلاقي و تربيتي معصومين عليهم السلام براي دوره كارشناسي رشته معارف اسلامي و علوم تربيتي نگارش يافته است در اين نوشتار، سعي شده سيره معصومين عليهم السلام در حوزه اخلاقي، عبادي و اجتماعي و نيز در ارتباط با اعضاي خانواده والدين،‌ همسر، فرزندان، زيردستان، اصحاب، شاگردان و مخالفان و سيره در شرايط خاص زندگي، مورد بررسي و پژوهش قرار گيرد.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه