ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت


خلاصه کتاب

باورهاي شيعي آموزه هايي ناب از اسلام محمدي ـ صلي الله عليه و آله و سلم ـ است كه به وسيلة ائمه معصومين ـ عليهم اسلام ـ تبيين شده است و تفسيري رسا از قرآن كريم و رفتار و گفتار پيامبر گرامي اسلام ـ صلي الله عليه و آله و سلم ـ است كه آدمي را به سوي سعادت و كمال سوق مي دهد. اما در طول تاريخ، پاره اي از فرقه ها يا كج فهمان به اين تبيين و تفسيرها خرده گرفته و جاهلانه برعقايد شيعه، طعنه زنده اند. از اين رو عالمان شيعه با دستمايه اي قوه از قرآن، روايت، تاريخ و ديگر علوم نقلي و عقلي، به وظيفة مرزباني از حريم عقايد ناب اسلامي بر آمده اند و آثار بديع و عميقي نگاشته اند. مجموعة حاضر نيز در راستاي همين مرزباني است كه به قلم آيت الله سيد حسن طاهري خرم آبادي نوشته شده است اهم مواردي كه در اين مجموعه مورد بحث قرار گرفته اند عبارتند از: توحيد و شرك در عبادات، اهميت توحيد در عبادات، جايگاه بحث زيارت، آثار زيارت، جواز سفر براي زيارت رسول خدا ـ صلي الله عليه و آله و سلم ـ، جواز زيارت قبور مؤمنينف بانوان و زيارت قبور، برداشت هاي غلط وهابي ها از جشن و سرور ميلاد رسول اكرم ـ صلي الله عليه و آله و سلم ـ، وهابي ها وشبهه در تشكيل مجالس سوگواري و گريه بر اموات، تبرك جستن به آثار انبياء و اولياء ـ عليهم السلام ـ و شبهة وهابي ها.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه