خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


تام گیتس 9 - بهترین کلاس

مولف (پدیدآور) :

لیز پیشون


قیمت پشت جلد: 610000 ریال
قیمت برای شما: 585,600 ریال 4 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 31 خرداد 1401

توضیحات

آیا دوست ندارید که بهترین نفر کلاس شوید؟ پس باید به پیشنهاد های تام گیتس در نهمین سری از کتاب های تام گیتس به نام بهترین کلاس گوش کنید و حتما به تک تک نکات عمل کنید. مبادا یکی از آنها را فراموش کنید!

امروز واقعا بختم گفته!

تصمیمم می شود یک پاکت آب میوه، یک موز، ويک بسته بیسکویت ترد پنیری.

همه چیز را توی کیفم میگذارم (قایم میکنم)، بعد می روم به بابا که توی آلونکش دارد با تلفن صحبت می کند، میگویم: «سلام». دست تکان می دهم و او هم برایم دست تکان می دهد. بعد شکمم را میمالم و قیافه ام را جوری میکنم که یعنی «خیلی گشنهمه و میدونم هم که تو یه قوطی بیسکویت داری.» جواب می دهد. بابا همان طور که دارد با تلفن حرف می زند، به قوطی اشاره می کند و سرش را هم را به علامت موافقت تکان می دهد.

خبر خوب این است که داخل قوطی دوتا کلوچه ی خیلی خوشگل هست. چندتا شیرینی انجیری هم هست، ولی به آنها دست نمی زنم. (اگر هیچ چیز دیگری پیدا نمی کردم، شاید یکی شان را می خوردم، ولی با این کلوچه ها امروز بختم گفته.)

 یک گاز از بزرگه میزنم و بعد همان طور که دارم میروم دوباره برای بابا دست تکان می دهم. بابا جا می خورد وقتی می بیند من دارم کلوچه بزرگه را می خورم، جوری که انگار یادش رفته باشد همچین چیزی آنجاست

(واقعا هم یادش رفته بود.)

و در را که سریع پشت سرم می بندم، آرام می گویم: «هنوز چندتا شیرینی انجیری مونده.» دارم برمیگردم به آشپزخانه که می بینم خروس آن طرف پرچین باغچه، دارد بالا و پایین می پرد، جوری که انگار می داند من دارم چیز خوشمزه ای میخورم.

دارم میروم سمت آشپزخانه که بهش می گویم: «راه نداره خروس!»

صفحه 76 کتاب تام گیتس 9 - بهترین کلاس

پیشنهاد ما: خرید کتاب ذکر مبارک

همرزمان حسین

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->