خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


تام گیتس 8 - آره! نه (شاید...)

مولف (پدیدآور) :

لیز پیشون


قیمت پشت جلد: 590000 ریال
قیمت برای شما: 566,400 ریال 4 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 16 بهمن 1400

توضیحات

کتاب تام گیتس 8 با عنوان آره! نه (شاید...) با ترجمه آقای بهرنگ رجبی و تصیرگری خانم لیز پیشون است. لیز پیشون که نویسنده ای کتاب است در سال  1963 در لندن متولد شد.او از کودکی عاشق نقاشی کشیدن بودایقد تلاش کرد تا شد تصویرگر کتاب های کودکان که تصویر گری کتاب های جذاب تام گیتس هم کار ایشونه.

پیشنهاد ما: خرید کتاب ذکر مبارک

جون چه کسی است؟

درک ازم می پرسد: «موهات چی شده؟» «کار دلیا بود. تمام امروز صبح رفت روی اعصابم.» برای درک تعریف میکنم دلیا چه طور برشتوکم را کش رفت. باقی شون رو برداشتم با خودم آوردم تا اونها رو هم برنداره. از این به بعد دیگه باید همه چی رو توی اتاقم قایم كنم. درک می گوید: «تو که خوش بختی من هرچی رو توی انباري حیاط قایم میکنم، بعضی ها پیدا میکنن و میخورن

(راست می گوید، خودم دیده ام.)

الان اتاقم یک کم به هم ریخته است و در نتیجه قایم کردن هر چیزی ساده است! کار سخت، دوباره پیدا کردن چیزهایی است کهقایم میکنی. درک و من داریم تند تند می رویم سمت مدرسه تا خیالمان راحت باشد دیر نمی رسیم. داریم تندتند می رویم که درک می گوید: «یه چیزی درباره ی بابای جون بهت بگم »

(جون دختر یک کم اعصاب خردکنی است که همراه خانواده اش خانه ی بغلي ما زندگی می کند و به مدرسه ی ما می آید. بابایش هم قدیم ها عضو یک گروه موسیقی بوده به اسم ليوان پلاستیکی) می پرسم: «بابای جون چی؟» ولی درک سرفه اش می گیرد و نمی تواند حرف بزند. دوباره می گویم: «بابای جون؟» بعد سرفه کردن درک قطع می شود. از «می دونی بابای من دست از حرف زدن درباره ی اینکه بابای جون عضو گروه لیوان پلاستیکی بوده، برنمی داره؟»

صفحه 19 کتاب تام گیتس 8 - آره! نه (شاید...)

پیشنهاد ما: خرید کتاب دختر شینا

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->