خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


تام گیتس 16 - سرگرمی ها و کاردستی های حسابی و داستان های دیگر

مولف (پدیدآور) :

لیز پیشون


قیمت پشت جلد: 640000 ریال
قیمت برای شما: 608,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 31 خرداد 1401

توضیحات

این هفته تعطیلات میان ترم است و تام گیتس باید کلی کار باحال برای خودش پیدا کند کارهایی مثل نقاشی کشیدن، بازی کردن و ساختن هیولا از کرک. با هم همراه باشیم تا در شانزدهمین سری از کتاب های تام گیتس با عنوان سرگرمی ها و کاردستی های حسابی و داستان های دیگر تا ببینیم تام گیتس در این تعطیلات میان تم چه کار هایی انجام می دهد.

 

 

امروز با مامانم رفتم سر کار:

توی اداره شان مامان به همه معرفی ام می کند و می نشینم پشت میزی که می گویند امروز مال من است، کنار میز مامان. «این پسر عزیز منه، تام، که امروز اومده به من کمک کنه.»

کلی لبخند میزنم و سلام میکنم. خوراکی هایم را که در میاورم بخورم، مامان توضیح می دهد که: «ببخشید، خونه فرصت صبحانه خوردن نداشتیم.»

من که نمی خواهم کسی ببخشدم، چون کیک های تاوه ای ام به نظر خیلی خوشمزه می آیند!) مامان بهم می گوید: «سعی کن چیزی رو به هم نریزی تام. من الان دارم میرم جلسه.» با انگشت شست بهش علامت می دهم که خیالش راحت باشد.

با یک تکه ی گنده کیک تاوه ای دهانم را پر می کنم که خانمی می پرسد: «اوه، اینها از کدوم کیک های تاوه ای اند؟» میگویم: «بلوبری اند» و میزنم ظرف شیره ی افرا را برمیگردانم روی میز همه اش را نمی ریزم - خوشبختانه.

صفحه 57 کتاب تام گیتس 16 - سرگرمی ها و کاردستی های حسابی و داستان های دیگر

پیشنهاد ما: خرید کتاب صبح شام

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->