خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


تام گیتس 11 - قانون سگ های آدم خوار (فعلا)

مولف (پدیدآور) :

لیز پیشون


قیمت پشت جلد: 550000 ریال
قیمت برای شما: 528,000 ریال 4 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 16 بهمن 1400

توضیحات

یازدهمین سری از کتاب های تام گیتس با نام قانون سگ های آدم خوار(فعلا) توسط انتشارات هوپا معرفی شده است که که در آن تام گیتس نقشه عالی در سر دارد تا باهم بتوانیم سگ های آدمخوار را بهترین گروه موسیقی کل عالم کنیم!

پیشنهاد ما: خرید کتاب ذکر مبارک

یک دسر عجیب:

وسط همه ی این اتفاق ها من هم فِرز یک مشت پر، از غذاهای توی بشقابم را برمی دارم و جوری که به نظر طبیعی بیاید، خم می شوم عقب سمت پنجره ی باز. بعد محتویات مشتم را با بیشترین سرعتی که می توانم می ریزم بیرون. وقت کافی دارم برای اینکه قبل آرام گرفتن اوضاع، چند مشت دیگر غذا هم بیرون بریزم.

بابا بزرگ دندانش را برمی دارد و می گوید: «ببخشید پاپت ای حصيه.» دلیا آوريل را برده توی آشپزخانه برمی گردد و بهمان می گوید: «اوريل ضربه ی روحي ناجور خورده از دیدن دندونها... اینه که ما جفتی می ریم خونه.» زن عمو آلیس پیشنهاد می کند مقداری دسر بدهد دليا و آوريل با خودشان ببرند (از من اگر بپرسید می گویم دسره واقعا ارزش بردن ندارد).

الان دیگر نگران نیستم اوضاع چی می شود، چون بشقابم خالی شده (تقريبا) و این همان چیزی است که می خواستم. بفهمی نفهمی وسوسه شده ام مقداری دسر هم برای خودم بکشم. (یک کم جا دارم برای خوردن...)

مامان و بابا بشقاب ها را می برند توی آشپزخانه (از جمله بشقاب من را هم) و هم زمانش عمو کوین کیک میوه ای اشتها انگیزی را می آورد سر میز که رویش همه جور چیزی دارد... و چند تا هم بستنی می آورد. مامان هم دسر خامه شکلاتی اش را می آورد به چیزهای روی میز اضافه می کند. کوین می گوید: داشت یادم می رفت ها (هیچ هم یادش نرفته بود.) مامان می گوید چه حیف که دلیا و اوريل رفته اند. بابا می خندد که: «دسر بیشتری به ما می رسه به و مامان سرش را بالا می آورد از آن نگاه های سرزنش کن بهش می اندازد.

زن عمو آلیس که شروع می کند تقسیم کردن کیک، مامان نگاهش می کند و می گوید: نمی دونستم شما گربه دارین

صفحه 159 کتاب تام گیتس 11 - قانون سگ های آدم خوار (فعلا)

پیشنهاد ما: خرید کتاب صبح شام

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->