ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت

تئوری قیمت و سیستم عرضه و تقاضای بازار

چاپخانه: نینوا مولف (سراینده): نور علی زاده لیلی

خلاصه کتاب

نوشتار حاضر تلاشي است در جهت رفع كمبود موجود در بازار در خصوص كتابهاي مناسب اقتصادي براي رشته هاي حسابداري، مديريت، و ساير رشته هاي وابسته در حد كارشناسي. اين كتاب بر اساس سر فصل هاي آموزش عالي كه براي رشته هاي نامبرده تعيين شده، طراحي گرديده است و شامل هشت فصل مي باشد. در فصل اول به ارايه تعاريف مقدماتي، اما پايه و كليات علم اقتصاد پرداخته شده است. در فصل دوم به بررسي مفاهيم ريشه اي اقتصاد از جمله عرضه و تقاضا و قيمت ها كه مهم ترين فاكتورهاي اقتصادي مي باشند. در فصل سوم به صورت تخصصي و گسترده تر با رفتارهاي فرد مصرف كننده كه در سمت تقاضاي اقتصاد قرار گرفته و نيز ديدگاه هاي جديدي پيرامون چگونگي عملكرد و انتخاب و شكل گيري تقاضاي او نيز عوال موثر روي تعيين انتخاب هاي وي آشنا مي شويم. در فصل چهارم كتاب نيز به سمت عرضه و توليد در اقتصاد توجهي خاص مبذول گرديده است. در فصل پنجم به شرايط توليد و در فصل ششم به يكي از عوامل اصلي توليد يعني نيروي كار و نحوه استخدام و ... توجه شده است. و در فصل هفتم مطالبي پيرامون تعاليف سود و بهره و رانت اقتصادي و در فصل هشتم به ارائه نرات مكتب اسلام در خصوص برخي از بخش ها و فعاليتهاي مهم اقتصادي از جمله بخشي مصرف... پرداخته شده است.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی

موارد بیشتر arrow down icon