ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت

بابا مامان از من نترسید

مولف (سراینده): وافی احمد یاسر

خلاصه کتاب

دين مقدس اسلام، نسبت به افزايش نسل مسلمانان، عنايت ويژه اي دارد و چون به طور طبيعي، پدران و مادران، نگران هزينه هاي فرزندان زياد هستند، در آيات قرآن و روايات معصومين عليهم السلام نسبت به توكل و اعتقاد بر خالق متعال و باور داشتن رزاقيت او،‌ تاكيد فراوان شده است. طبق نقل مدير كل دفتر آمار و اطلاعات جمعيتي سازمان ثبت احوال كشور، هم اكنون ايران سريع ترين نرخ كاهش جمعيت تاريخ بشر را دارد! ... چندي قبل نيز، از رسانه هاي رسمي كشور اعلام شد كه: بررسي هاي علمي و كارشناسي نشان مي دهد كه اگر سياست كنترل جمعيت ادامه پيدا كند به تدريج دچار پيري و در نهايت كاهش جمعيت خواهيم شد. (سايت همشهري 23/11/91) كتاب بابا! مامان از من نترسيد!! بر آن است كه ثابت كند با ايمان و توكل بر خداوند عليم، قدير و رزاق و تغيير سبك زندگي از غربي به اسلامي، دوري از اسراف، رعايت اعتدال و قناعت در زندگي مي توان جمعيت زياد را به بهترين شكل و بدون هيچگونه تبعات منفي، مديريت نمود.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه